4b wieczorem w szkole...

Dnia 22.02.2019r. od godz. 17.00 do 20.00 w sali 115 odbył się Wieczór Filmowy. Na początku kilka osób zaoferowało swą pomoc przy znoszeniu materaców. Później, gdy już wszyscy przyszli: Ania, Tosia, Julka, Cyprian i Maja odegrali przedstawienie pt. „Wieczór z duchem”. Potem oglądaliśmy bardzo ciekawy film pt. „Magiczne drzewo. Czerwone krzesło”. Następnie budowaliśmy z koców i poduszek szałasy. Graliśmy też w gry planszowe m.in.: Monopoly, Biznes City, Kolejka, Wielka Szkoła Aktorska, Inspektor Tusz, Mistakos, Tabu oraz gry ruchowe: dwa ognie, strażnik i „ Magiczne krzesło”. Na koniec jedliśmy pyszną pizzę.

Zrobiło nam się smutno, jak rodzice zaczęli po nas przychodzić. Było extra, ale nie ma co się smucić, że to koniec- myślimy, że będzie więcej takich wieczorów.

uczniowie kl. 4b