DROGOWSKAZ DLA UCZNIÓW KLAS 8

Uczniowie klas ósmych spotkali się 13 marca z wychowankami Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego z Wierzbicy. Dziewczyny zaprezentowały film "Drogowskaz - nie zmarnuj swojego życia" i przestrzegały młodzież przed podejmowaniem ryzykownych zachowań.

Dziewczyny z Wierzbicy doświadczyły w życiu wiele. Dlatego teraz otwierają oczy młodym osobom na szereg zagrożeń, niebezpieczeństw, które są obecne w ich życiu i mogą znacząco wpłynąć na jego dalszy przebieg. Prezentując własne historie uświadamiają rówieśnikom, że to wybory każdego młodego człowieka mają wpływ na to, co się wokół niego dzieje i jak się potoczy jego dorosłe życie.

Nasi uczniowie z uwagą obejrzeli film nakręcony przez wychowanki MOW. Wzięli też udział w części warsztatowej spotkania, podczas której próbowali na podstawie zbioru rzeczy osobistych ułożyć historię nastolatka i znaleźć rozwiązanie jego problemów.

Opublikowano: 13.03.2023