Dzień Babci i Dziadka

Na tle pięknej scenografii, nawiązującej do wzruszających chwil związanych ze wspólnym świętowaniem Bożego Narodzenia nasi honorowi goście mogli zobaczyć przedstawienie jasełkowe, wysłuchać przepięknych kolęd i piosenek w wykonaniu swoich wnucząt. Wydarzeniu towarzyszyła rodzinna atmosfera, której sprzyjał także słodki poczęstunek przygotowany przez naszych uczniów i ich rodziców.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu tego ważnego dla naszej społeczności spotkania. Do zobaczenia za rok!

Opiekę artystyczną nad młodymi wykonawcami sprawowały Panie Renata Kazirodek, Marta Turzyńska i Anna Nowakowska. Koordynatorką przedsięwzięcia była Pani Lilla Misiura, której dzielnie pomagali wychowawcy klas IV - VIII.

E. Szwarc