DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej popularnie zwany Dniem Nauczyciela, choć wtedy swoje podziękowania kierujemy do wszystkich tych, którym na sercu leżą sprawy związane z edukacją, oświatą, uczeniem się i nauczaniem. Uznać należy, że jest to zatem święto nauczycieli, uczniów i pracowników oświaty.
Wszystkich zgromadzonych w tym uroczystym dniu przywitała Pani Dyrektor Małgorzata Pudzianowska, która wręczyła pracownikom naszej szkoły nagrody za ich osiągnięcia dydaktyczno - wychowawcze oraz pogratulowała Panu Jackowi Nowakowi zaszczytnej Nagrody Prezydenta Miasta Radomia.
Spotkanie uświetniła akademia przygotowana przez uczniów pod kierunkiem Pań Anny Nowakowskiej i Marty Turzyńskiej.
Samorząd Uczniowski reprezentowany przez przewodniczącego i wiceprzewodniczącego wręczył wszystkim pedagogom symboliczne cenzurki - zdali swoje egzaminy celująco i otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem!
O oprawę muzyczną uroczystości zadbał niezawodny Pan Leszek Zelga, a przepiękną scenografię przygotowała Pani Aneta Nowak.

E. Szwarc