DŹWIGNIA KARIERY

Projekt „Dźwignia kariery” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej X „Edukacja Dla Rozwoju Regionu”, Działanie 10.3 Doskonalenie zawodowe, Poddziałanie 10.3.1 Doskonalenie zawodowe uczniów. Nasza szkoła uczestniczyła w projekcie w latach 2019-2021.

W naszej szkole wdrażaniem projektu zajmowała się Pani Anna Starzyńska – szkolny koordynator do spraw doradztwa zawodowego. Organizowała dla uczniów indywidualne i grupowe zajęcia z zakresu doradztwa zawodowego, a także pracowała nad utworzeniem Punktu Informacji i Kariery – dostępnego dla nauczycieli, uczniów i ich rodziców. Udział w projekcie pozwolił naszym uczniom trafniej odpowiedzieć na potrzeby rynku pracy i wyzwania gospodarki opartej na wiedzy. Jednym z punktów projektu było szkolenie kadry. W bezpłatnych studiach podyplomowych wzięły udział panie - Magdalena Kowalewska i Ewelina Iwańska. Uzyskały dodatkowe kwalifikacje do pracy z dziećmi.

PAMIĘTAJCIE: DROGA DO SUKCESU = POMYSŁ + PLAN + DZIAŁANIE!!!

W roku szkolnym 2021/2022 do prowadzenia zajęć z zakresu doradztwa zawodowego  dołączyła Pani Ewelina Iwańska.

Szkoła zyskała wykwalifikowaną kadrę oraz sprzęt umożliwiający realizację zajęć doradztwa zawodowego. Uczniowie zyskali wiedzę o tym jak rozwijać się i osiągać wyznaczone cele.