30 maja 2022 roku w murach PSP 31 pojawiło się wielu zacnych gości: Dyrektor Wydziału Edukacji Pani Agnieszka Grabska, Dyrektorzy radomskich szkół, uczniowie, nauczyciele, rodzice. Wszystkim towarzyszyło przekonanie, że okazja naszego wspólnego spotkania jest wyjątkowa. Po ponad dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią powróciliśmy do uroczystego obchodzenia Dnia Patrona naszej szkoły Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
- Urząd Miasta Radomia
- Parafia pw. Najświętszego Serca Jezusowego reprezentowana przez księdza Romana Adamczyka
- Radomska Delegatura IPN
- Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
- Firma Ferrero
- Pan Maciej Kazirodek
- Firma Tom
- Kratki.pl
- Decathlon
- Ministerstwo Obrony Narodowej – Pan Wojciech Skurkiewicz
- Polska Spółka Gazownictwa – Pan Jakub Kowalski
- Drog-Plus
- Sebex
- AD REM Beata Jurecka
- RoboPlast
- Firma Turystyczna „Viator” Łukasz Sobol
- Nauczyciele PSP nr 31
Nagrodzeni:
Konkurs plastyczny
KLASY I-III
I MIEJSCE - TATIANA CHRZANOWSKA, KL. IIA, PSP NR 31 W RADOMIU, op. p. Emilia Grabowska
I MIEJSCE - MARGHERITA PELOSO, KL. IIIA, PSP NR 31 W RADOMIU, op. p. Anna Sadłowska
II MIEJSCE - LENA TRĄBIŃSKA, KL. IIIB, SP W STOJADŁACH, op. p. Daria Branicka
II MIEJSCE - BARTOSZ MNICH, KL. IIA, PSP NR 31 W RADOMIU, op. p. Emilia Grabowska
II MIEJSCE - JULIA MULARCZYK, KL. 1B, PSP NR 31 W RADOMIU, op. p. Ewelina Iwańska
III MIEJSCE - ILLIA MASNYI, KL. IIIB, SP W STOJADŁACH, op. p. Daria Branicka
III MIEJSCE - KAROLINA STYKOWSKA, KL. IIA, PSP NR 31 W RADOMIU, op. p. Emilia Grabowska
III MIEJSCE - POLA GRABOWSKA, KL. IB, PSP NR 31 W RADOMIU, op. p. Magdalena Kowalewska
WYRÓŻNIENIE - ANTONI HARWACKI, KL. 1B, PSP NR 31 W RADOMIU, op. p. Ewelina Iwańska
WYRÓŻNIENIE - ADAM SZOT, KL. IIA, PSP NR 31 W RADOMIU, op. p. Emilia Grabowska
WYRÓŻNIENIE - NATALIA KOWALCZYK, PSP W WIERZCHOWINACH, op. p. Aneta Bratveit
KLASY IV-VI
I MIEJSCE - ANTONINA SOBKIEWICZ, KL. IVB, PSP NR 31 W RADOMIU, op. p. Agata Styczyńska
I MIEJSCE - ALICJA SAŁBUT, KL. IV, PSP NR 31 W RADOMIU, op. p. Aneta Nowak
II MIEJSCE - WOJCIECH SOBAŃSKI, KL. IV, PSP NR 31 W RADOMIU, op. p. Aneta Nowak
II MIEJSCE - NIKOLA WŁODARCZYK, KL. IV, PSP W PARZNICACH, op. p. Iwona Zielonka-Pyzara
III MIEJSCE - MAJA GŁOWACKA, KL. IV, PSP NR 31 W RADOMIU, op. p. Aneta Nowak
WYRÓŻNIENIE - MIŁOSZ BŁASZCZYK, KL. IV, PSP NR 31 W RADOMIU, op. p. Aneta Nowak
KLASY VII-VIII
I MIEJSCE - DARIA WEYCHAN, KL. 2A IIST, ZESPÓŁ SZKÓŁ MUZYCZNYCH W RADOMIU, op. p. Irmina Weychan
I MIEJSCE - ZOFIA SKWARCZYŃSKA, KL. VIII, PSP NR 2 W RADOMIU, p. Aleksandra Kowal
I MIEJSCE – WALERIAN KOPEĆ, KL. VII, PSP NR 31 W RADOMIU, op. p. Aneta Nowak
II MIEJSCE - ZUZANNA BIAŁEK, KL. VIIIB, PSP NR 31 W RADOMIU, op. p. Katarzyna Kamańczyk
II MIEJSCE - LENA TURZYŃSKA, KL. VII, PSP NR 3 W RADOMIU, op. p. Anna Spólna
II MIEJSCE - JULIA KOZICKA, KL. VIII, PSP W PARZNICACH, op.p. Iwona Zielonka-Pyzara
III MIEJSCE - JULIA NOWAKOWSKA, KL. VII, PSP NR 31 W RADOMIU, op. p. Aneta Nowak
III MIEJSCE - MARIA MALETA, KL. VII, PSP NR 31 W RADOMIU, op. p. Aneta Nowak
WYRÓŻNIENIE - MARIOLA MAZIARCZYK, KL. VII, SP W WILCZOPOLU-KOLONII, op. p. Marzena Sołtys
WYRÓŻNIENIE - NATALIA SOKOŁOWSKA, KL. VII, PSP NR 31 W RADOMIU, op. p. Aneta Nowak
Konkurs literacki
KATEGORIA: WIERSZ
I MIEJSCE
OLAF NOWAKOWSKI, PSP NR 31 W RADOMIU, OP. P. MARTA TURZYŃSKA
MARIA MARCHEWKA, PSP NR 31 W RADOMIU, OP. P. MARTA TURZYŃSKA
II MIEJSCE
LENA PAPIEŻ, SP W JANOWIE, OP. P. ANETA ROMAN
LENA KOŚMIŃSKA, PSP NR 31 W RADOMIU, OP. P. MARTA TURZYŃSKA
III MIEJSCE
NATALIA GOŁĘBIOWSKA, PSP W BARDZICACH, OP. P. DANUTA BAZYDŁO
WYRÓŻNIENIE
WIKTORIA ŁYJAK, PSP NR 31 W RADOMIU, OP. P. ANETA BAĆMAGA
KLAUDIA NIEDZIOŁKA, SP W JANOWIE, OP. P. ANETA ROMAN
JULIA ZYCHLA, PSP NR 31 W RADOMIU, OP. P. ANETA BAĆMAGA
KATEGORIA: ROZPRAWKA/PRZEMÓWIENIE
I MIEJSCE
MARIA DUDZIC, ZSP W POLANACH, OP. P. EMILIA SŁOMKA
OLGA BAĆMAGA, ZESPÓŁ SZKÓŁ MUZYCZNYCH W RADOMIU, OP. P. MONIKA SZOSTAK
II MIEJSCE
MATEUSZ KOT, SP NR 37 WE WROCŁAWIU, OP. P. JOANNA KOT
MAJA SERAFIN, SP W JANOWIE, OP. P. ANETA ROMAN
ANTONINA CIBOR, PSP NR 31 W RADOMIU, OP. P. EMILIA SZWARC
III MIEJSCE
OLGA GRAF, PSP W NATOLINIE, OP. P. MAŁGORZATA ROCHOWSKA
JERZY TRZEBIŃSKI, PSP NR 31 W RADOMIU, OP. P. EMILIA SZWARC
WYRÓŻNIENIE
JULIA GŁOGOWSKA, PSP W WIERZCHOWINACH, OP. P. ANETA BRATVEIT
KATEGORIA – LIST
I MIEJSCE
LENA TURZYŃSKA, PSP NR 3 W RADOMIU, OP. P. ANNA SPÓLNA
II MIEJSCE
STANISŁAW SOBKIEWICZ, PSP W GARBATCE-LETNISKU, OP. P. MARIOLA NOWAKOWSKA
III MIEJSCE
ALICJA BUJAŁA, PSP W BIELISZE
WYRÓŻNIENIE
JUSTYNA GÓRALCZYK, SP W JANOWIE, OP. P. ANETA ROMAN
KATEGORIA – WYWIAD/OPOWIADANIE
I MIEJSCE
KAMILA CZYŻ, PSP W BARDZICACH, OP. P. DANUTA BAZYDŁO
AMELIA ZABROŃ, PSP NR 2 W RADOMIU, OP. P. RENATA KOWAL
II MIEJSCE
OLIWIA KALUGA, ZSP W POLANACH, OP. P. EMILIA SŁOMKA
KLARA WILKOWSKA, PSP W NATOLINIE, OP. P. EDYTA WIOSNA
III MIEJSCE
OLIWIA KOWALCZYK, PSP NR 2 W RADOMIU, OP. P. HANNA GNIEWEK
JULIA ŚLIWIŃSKA, PSP W PARZNICACH, OP. P. IWONA ZIELONKA-PYZARA