PSP 31 ma nowych rowerzystów z uprawnieniami

W czerwcu br odbyły się egzaminy na kartę rowerową. Po części teoretycznej, której niestety nie wszyscy zdali i przyszedł czas na egzamin praktyczny. Pod czujnym okiem nauczycielek p. Anny Starzyńskiej, p. Agnieszki Więckowskiej - Ceglarek i p. R. Czarnoty uczniowie naszej szkoły przystąpili do egzaminu praktycznego, aby sprawdzić swoje umiejętności w miasteczku ruchu drogowego. Wśród zdających byli uczniowie klas VI, VII i VIII. Tor składał się z wielu przeszkód, z którymi zdający musieli sobie poradzić i wykazać się umiejętnościami praktycznymi i znajomością przepisów ruchu drogowego. Nowym posiadaczom kart rowerowych gratulujemy!

A. Starzyńska