KONCERT W SZKOLE MUZYCZNEJ

Uczniowie klas 1A, 2B, 6A i 6B mieli okazję uczestniczyć w koncercie edukacyjnym z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki. Nie brakowało wrażeń - nie tylko muzycznych. Koncert w Szkole Muzycznej im. Oskara Kolberga w Radomiu pełen był niespodzianek. Oprócz wspaniałych dźwięków w wykonaniu orkiestry, w której dominowały akordeony, można było posłuchać śpiewu oraz obejrzeć tańce. Odważni sprawdzili się w konkursach muzycznych i wygrali upominki od "Kolberga". Prowadzący koncert sprawdzał czujność słuchaczy, poczucie rytmu, wiedzę i umiejętności - m.in. w grze na ksylofonie. Taka lekcja muzyki z pewnością zostanie zapamiętana na długo.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć na stronie Zespołu Szkół Muzycznych, do której można przejść klikając w logo szkoły.

Opublikowano: 30.09.2022