Ogłoszenie Samorządu Uczniowskiego

Jak się uczyć, żeby nie zwariować??? Takie pytanie narodziło się w wielu uczniowskich głowach, a Samorząd Uczniowski spieszy, żeby sprawę ogarnąć!

CO PROPONUJEMY?

Pokażcie, jak się uczycie w trakcie nauczania zdalnego i jak pomagają Wam w tym własnoręcznie zrobione pomoce naukowe. Wiemy, że uciekacie się do najróżniejszych sposobów - przygotowujecie pomysłowe notatki, fiszki, rysunki, niektórzy nawet dydaktyczne gry planszowe. Pochwalcie się tym!

KONKURS!

Konkurs polega na własnoręcznym przygotowaniu pomocy dydaktycznej i pokazaniu, jak pomaga ona w nauce. W konkursie mogą zostać zaprezentowane pomoce, które powstały od marca 2020 do chwili obecnej - czyli w czasie nauczania zdalnego.

Panie Katarzyna Kamańczyk i Emilia Szwarc - opiekunki Samorządu Uczniowskiego postarają się sprawnie wyłonić najatrakcyjniejszą, najbardziej kreatywną i optymalnie przydatną pomoc dydaktyczną samodzielnie wykonaną przez uczniów naszej szkoły. Czy to będzie plakat, fiszki, lapbooki, flipbooki, gry edukacyjne itepe, itede - od Was zależy!

NAGRODY!

Każdy uczestnik konkursu zostanie nagrodzony uwagą pozytywną z zachowania oraz zyska przychylność ze strony opiekunek Samorządu Uczniowskiego ????

Dla zwycięzców przewiduje się nagrody rzeczowe, które zostaną wręczone po powrocie uczniów do szkoły.

RUSZCIE MÓZGI! ZRÓBCIE BURZĘ! POMÓŻCIE SOBIE W NAUCE!

Zdjęcia prac można przesyłać do Pani Emilii Szwarc (emilia.szwarc@psp31.radom.pl) lub do Pani Katarzyny Kamańczyk (katarzyna.kamanczyk@psp31.radom.pl)