MIĘDZYPOKOLENIEOWE SPOTKANIE Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA

3 lutego 2023 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Radomiu odbyła się niezwykle wzruszająca uroczystość zatytułowana „Wspomnień czar”.

Imprezę uświetnili swoją obecnością: Pani Katarzyna Kalinowska – Wiceprezydent Miasta Radomia, Pani Małgorzata Pudzianowska – Dyrektor PSP 31, Babcie i Dziadkowie naszych wychowanków, Rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły.

W blasku świec, przy filiżance aromatycznej herbaty i słodkim poczęstunku, zebrały się trzy pokolenia, by wspólnie spędzić miły wieczór. Dzieci przygotowały się solidnie do występów. Każdy chciał pokazać to co potrafi najlepiej. Były występy wokalne, akrobatyczne, taneczne i recytatorskie oraz gra na akordeonie. Zgodnie z mottem imprezy: „Jesteśmy jak jedna nitka w wielkiej tkaninie pokoleń” wspólnie bawiła się cała społeczność szkolna. Najstarsi byli wzruszeni tak ciepłym przyjęciem, a najmłodsi zostali docenieni za swój trud, zaangażowanie i talent.

Na zakończenie zaproszeni goście otrzymali drobne upominki i słodki dodatek. Wzruszeniom, uściskom i wspólnym śpiewom nie było końca. Wszyscy nie mogą doczekać się już następnej imprezy!

Organizacja tego wyjątkowego wieczoru możliwa była dzięki zaangażowaniu Rady Rodziców. Rodzice zastawili stoły pysznościami i pomagali w przygotowaniu ciepłych napojów. Swój czas i serce oddali też uczniowie, pod kierunkiem nauczycieli:

Koordynator przedsięwzięcia - p. Marta Turzyńska

Scenariusz, przygotowanie występów - p. Marta Turzyńska, p. Anna Nowakowska p. Aneta Baćmaga

Dekoracja - p. Katarzyna Kamańczyk

Prezenty dla gości - p. Agnieszka Więckowska-Ceglarek, p. Anna Starzyńska, p. Monika Jakubczyk, p. Renata Kazirodek

Pomoc w organizacji: p. Anna Czupryńska, p. Joanna Garbalska, p. Marta Małaczek, p. Renata Czarnota

Opublikowano: 03.02.2023

Marta Turzyńska