NAUCZYCIEL NA MEDAL! TRWA GŁOSOWANIE!

Uwaga!!!

Z ogromną radością przyjęliśmy wiadomość, jaka dotarła do naszej szkoły. Nasze trzy wspaniałe nauczycielki Pani Emilia Szwarc - nauczycielka języka polskiego i wychowawczyni klasy Vb, Pani Marta Turzyńska - nauczycielka języka polskiego i wychowawczyni klasy VIIId oraz Pani Magdalena Kowalewska - nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej w klasie Ib zostały nominowane do Wielkiego Plebiscytu Edukacyjnego  POLSKA TIMES! Dodatkowo nasza szkoła również bierze udział w plebiscycie i stara się o tytuł Szkoła Roku. Aby zagłosować na każdą  z naszych nauczycielek, jak również na naszą szkołę prosimy uczniów, rodziców i przyjaciół naszej szkoły o oddanie głosu. Można tego dokonać za pomocą SMS i klików:

Pani Emilia Szwarc SMS o treści FMZ.48 na nr 72355 lub klikiem za pomocą kredytów Link
Pani Marta Turzyńska SMS o treści FMZ.61 na nr 72355 lub klikiem na pomocą kredytów Link
Pani Magdalena Kowalewska SMS o treści DMZ.61 na nr 72355 lub klikiem za pomocą kredytów Link
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Radomiu SMS o treści SMZ.258 lub klikiem za pomocą kredytów Link

Głosować można do 2 grudnia do godziny 21
Zapraszamy do głosowania i liczymy na każdy głos, a naszym nauczycielkom gratulujemy nominacji!