POKAZALI, ŻE MAJĄ KLASĘ…EKOKLASĘ!!!

17 stycznia kolejna grupa naszych uczniów pod opieką Pań Lilli Misiury, Anny Nowakowskiej i Małgorzaty Pyszczek odwiedziła firmę RADKOM i wzięła udział w warsztatach ekologicznych.

Dzieciaki z ekoklas 4A, 3A, 7A i 7B doskonale zdają sobie sprawę z tego, że odpady są najbardziej dokuczliwym produktem ubocznym naszej cywilizacji, ale też świetnie rozumieją, że to tylko od nas zależy, czy góra tych szkodliwych śmieci nas zasypie. Wiedzą, jak temu przeciwdziałać i co konkretnie zrobić dla ochrony środowiska naturalnego! W końcu co roku jesteśmy laureatami konkursu „Szkoła przyjazna środowisku”! Niedawno wzięliśmy udział w nagraniu filmu propagującego postawy proekologiczne, który będzie można obejrzeć w trakcie podsumowania tegorocznej edycji konkursu „Szkoła przyjazna środowisku”.

Zaraz po warsztatach nasi uczniowie udali się do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Radomiu – zawieźli tam wysokowartościową karmę podawaną szczególnie potrzebującym chorym podopiecznym Schroniska.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli akcję „Złotóweczka dla pieseczka” – za zebrane fundusze mogliśmy kupić karmę z produktów o wysokiej jakości, która z pewnością korzystnie wpłynie na zdrowie i kondycję bezdomnych zwierzaków!

E. Szwarc