LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

Opublikowano: 04.10.2023

Drukarka 3D w naszej szkole!

Święto Niepodległości 2022

Opublikowano: 11.11.2022

DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

Opublikowano: 08.11.2022

Dnia 5 listopada cały świat obchodzi Dzień Postaci z Bajek. Uczniom klas 0-3 tak bardzo zależało żeby uczcić ten dzień, że pani Izabela Ćwiklak-nauczycielka bibliotekarka- postanowiła im go zorganizować właśnie dziś.

NASZ UCZEŃ MISTRZEM!

Opublikowano: 08.11.2022

Uczeń naszej szkoły, Alan Walerczak z klasy 8a, reprezentujący barwy RCSZ OLIMPIJCZYKA Radom, w miniony weekend, został MISTRZEM POLSKI MŁODZIKÓW w zapasach, w kategorii do 62 kg.

BAJKOWA ZERÓWKA

Opublikowano: 07.11.2022

7 listopada do szkolnej zerówki nie przyszły żadne dzieci. Pojawiły się za to księżniczki, waleczni wojownicy, a nawet... hot dog. Tak najmłodsi uczcili Dzień Postaci z Bajek.

II RATA JESIENNEGO RAJDU NA RATY

Opublikowano: 05.11.2022

Szara cisza na polu, szare drzewa w lesie, szara chmura po niebie strugi deszczu niesie... Inne niż dotychczas oblicze jesieni ukazało się uczestnikom II etapu jesiennej wędrówki z PTTK.

NAJSTARSI UCZNIOWIE NA SPEKTAKLU W RESURSIE

Opublikowano: 28.10.2022

28 października klasy VII i VIII obejrzały w Resursie Obywatelskiej wzruszający spektakl na podstawie książki Barbary Rosiek "Pamiętnik narkomanki".

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY RÓŻANIEC

Opublikowano: 28.10.2022

W październiku został ogłoszony dla uczniów naszej szkoły konkurs na „Najpiękniejszy różaniec” wykonany z dokładnością, dowolną techniką, z wykorzystaniem różnych materiałów. Nasi uczniowie nie zawiedli - wystawa pokonkursowa zachwyciła różnorodnością pom

WYBORY PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Opublikowano: 26.10.2022

26.10 uczniowie PSP nr 31 w Radomiu wzięli udział w wyborach przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Wybory były demokratyczne - bezpośrednie, większościowe, powszechne, równe oraz tajne. Tym samym mieliśmy lekcję wiedzy o społeczeństwie w praktyce.

DEBATA WYBORCZA W PSP NR 31

Opublikowano: 24.10.2022

Samorząd Uczniowski w październiku wybiera swojego przewodniczącego. W tym roku wprowadzono zmiany w ordynacji wyborczej. Według nowych zasad każdy uczeń ma prawo kandydować na przewodniczącego szkoły. Kandydaci przekonywali wyborców podczas debaty.

Sortuj według:

Sortuj po