SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI DLA UCZNIÓW KLAS 4 - 8

9 marca mieliśmy niezwykłą przyjemność wysłuchać 20 wspaniałych recytatorów, którzy zmierzyli się z interpretacją wierszy poetów i poetek polskich. Motto konkursu: "Poezja jest tym, co daje usta rzeczom niemym" poprowadziło nas w świat emocji i wzruszeń, których dostarczyli nam uczestnicy konkursu. Wspierali ich nauczyciele poloniści i Pani Dyrektor Małgorzata Pudzianowska.
????Komisja Konkursowa po długich obradach (bo poziom recytacji był niezwykle wyrównany) podjęła następujące decyzje:
I miejsce - Maria Marchewka
II miejsce - Aleksander Tatar
III miejsce - Sofia Peloso
????Wyróżnienia:
Zuzanna Rojek, Zofia Kundys, Kamil Strzelec, Lena Mąkosa, Antonina Goździejewska i Nadia Skipirzepa.
Niezależnie od werdyktu słuchacze zgodnie stwierdzili, że każdy uczestnik konkursu zasługuje na uznanie za odwagę, wytrwałość i czas poświęcony pięknej poezji polskiej.
????Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!????

E. Szwarc