"TAJEMNICZY OGRÓD" ZACHWYCIŁ NASZYCH UCZNIÓW

"Teatr to świątynia sztuki". Słowa te postanowiła sprawdzić klasy 4A, 5A i 5B, które wybrały się do Teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu na "Tajemniczy ogród". Młodzi widzowie żywiołowo reagowali na grę aktorską.

Nasi uczniowie obejrzeli adaptację wzruszającej i pełnej ciepła opowieści o przyjaźni, która potrafi odmienić smutną rzeczywistość i przywrócić radość życia. Spektakl w reżyserii Cezarego Domagały zrobił wrażenia na młodych widzach. Historia Mary Lennox zainteresowała wszystkich. To mądre i barwne widowisko muzyczne, zachwycało urodą plastyczną, świetnym aktorstwem i pięknymi piosenkami. Nic dziwnego, że duża część widowni nie mogła usiedzieć na miejscach. Publiczność dopingowała bohaterów w ich zmaganiach z codziennymi i niecodziennymi wydarzeniami.

Klasy odwiedziły teatr pod opieką nauczycieli: p. Agnieszki Ratyńskiej, p. Marty Małaczek, p. Joanny Garbalskiej i p. Katarzyny Kamańczyk.

Opublikowano: 16.11.2022