Walentynkowy Konkurs z Języka Angielskiego

KLASY I - III

Zapraszamy wszystkich uczniów klas I - III do wzięcia udziału w Walentynkowym Konkursie z Języka Angielskiego „Saint Valentine’s Card”.

Wykonaj dowolną techniką kartkę walentynkową i wpisz w nią jak najwięcej słówek kojarzących się z dniem zakochanych. Prace należy przynieść do szkoły do Pani Pauliny Marszałek do 15 lutego 2021 r.

KLASY IV - VIII

W związku ze zbliżającym się dniem zakochanych zapraszamy wszystkich uczniów klas IV-VIII do wzięcia udziału w Konkursie Języka Angielskiego „Saint Valentine’s Card Contest” (konkurs na kartkę walentynkową). Oceniane będzie zarówno samo wykonanie kartki jak i jej zawartość - czyli wiersz waszego autorstwa. Zdjęcia prac prosimy przesyłać do dnia 15 lutego 2021 r.

na adres: izabela.wojtysiak@psp31.radom.pl

Życzymy powodzenia!!!