Witamy Wiosnę

W Pierwszy Dzień Wiosny nasi wspaniali Opiekunowie Samorządu Szkolnego p.Emilia Szwarc i p. Dariusz Sadal zorganizowali dla uczniów klas IV-VII wspaniałą rozrywkę. Otóż na trzeciej godzinie lekcyjnej wszystkie sale się otworzyły i na korytarze szkole wyszli uczniowie, którzy trenowali swoje warsztaty malarskie. Na bardzo długiej rolce papieru uczniowie malowali wszystko, co kojarzy im się z wiosną. Nie zabrakło motyli, łąk, kwiatów, słońca, bocianów, żab i wiele, wiele innych cudownych skojarzeń z najpiękniejszą porą roku. Ogromne arcydzieło wielu twórców można podziwiać na korytarzach naszej szkoły.
Na kolejnej lekcji uczniowie tworzyli poezję metodą "Kapelusza Dadaistów". Piękne, oryginalne wiersze również zdobią naszą szkołę.
Chociaż śnieg za oknem to mamy ogromną nadzieję, że tymi kolorowymi rysunkami i wesołymi wierszami prawdziwa wiosna zawita do nas już wkrótce...

A. Starzyńska