Zakończenie roku szkolnego 2022 / 2023

22 czerwca 2023r. o godzinie 17:00 uczniowie klas ósmych wraz ze swoimi rodzicami uroczyście pożegnali się ze szkołą PSP 31. Montaż słowno-muzyczny przygotowały panie: Joanna Garbalska wychowawca klasy 8B, Renata Czarnota wychowawca klasy 8A, Mata Turzyńska i Anna Nowakowska. W trakcie uroczystości nastąpiło przekazanie Sztandaru Szkoły uczniom klas siódmych. Głos zabrała pani dyrektor Małgorzata Pudzianowska oraz przewodniczący Rady Rodziców pan Artur Boniecki. Uczniowie otrzymali dyplomy za osiągnięcia w konkursach i działalność wolontarystyczną.

Drodzy ósmoklasiści!

Życzymy Wam, żebyście byli odważni, wierzyli w siebie i swoje możliwości. Niech dalsza nauka sprawia Wam przyjemność i stawia przed Wami całkiem nowe wyzwania. Życzymy, aby mierzenie się z nimi było dla Was źródłem satysfakcji i pierwszym krokiem do wielkich życiowych sukcesów. Powodzenia! (R. Czarnota).

Szkoła Podstawowa Nr 8 w Kielcach - Pożegnanie absolwentów klas VIII -  Aktualności

"Szczęśliwej drogi już czas..." wybrzmiały słowa z ust trzecioklasistów podczas zakończenia roku szkolnego 2022/2023, którego gościem był pan Konrad Frysztak. Słowa radości z nadchodzących wakacji przeplatały się z delikatną nutą smutku zakończenia cudownego czasu nauki przez zabawę. Nie zabrakło kabaretowego podsumowania etapu edukacji, który zakończył całkiem poważny występ uczennic z klasy 3a i 3b tańczących z flagami do muzyki Mariage d'Amour. Gratulacje z ust pani dyrektor Małgorzaty Pudzianowskiej podczas wręczania nagród dały uczniom otuchy na dalszą drogę edukacji (E. Iwańska).

23.06.2023 odbyło się oficjalne zakończenie roku szkolnego 2022/23 dla klas IV-VII.

Drodzy Uczniowie, minął kolejny rok wytężonej pracy. Serdecznie gratulujemy odniesionych sukcesów i życzymy Wam udanych, bezpiecznych wakacji. Odpoczywajcie, regenerujcie siły i do zobaczenia we wrześniu (A. Nowakowska, M. Turzyńska).