Konkurs recytatorski klas IV-VIII

Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas 4-8

7 marca 2023 r odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas 4-8. O laur zwycięzcy rywalizowało 16 dziewcząt i 1 chłopiec. Każdy z nich zaprezentował jeden utwór polskiego autora. Poziom zmagań był bardzo wysoki. I miejsce zajęła Antonina Goździejewska kl.8b, II miejsce Margherita Peloso kl. 4a, III miejsce Zofia Kundys kl. 6a. Jury przyznało także trzy równorzędne wyróżnienia, otrzymały je: Zuzanna Musialik kl. 8a, Sofia Peloso kl. 6a, Anna Płatek kl. 4a. Wszystkim uczestnikom wręczono pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Laureaci będą reprezentowali naszą szkołę w Małym Konkursie Recytatorskim oraz Konkursie Recytatorskim „Warszawska Syrenka”. Dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc w zorganizowaniu konkursu.

Nauczyciele poloniści

A. Nowakowska, A. Baćmaga