NASZE SUKCESY

Osiągnięcia i promowanie szkoły w I semestrze 2018/2019


·         21.09 – I miejsce szkoły w konkursie ze spostrzegawczości na trasie XXV Rajdu Skórzanych „Wędrówka z Pedagogiem”;

·         20.10 – I miejsce w konkursie „Wiedzy o PTSM” i III miejsce w konkursie „Promowanie Wiedzy i Zdrowego Stylu Życia” w XVIII Rajdzie po Ziemi Radomskiej Kończyce – Radom;

·         26.10 – II miejsce Julii Nowakowskiej w konkursie „Moje selfe z ojczyzną” w PSP nr 29;

·         22.11 – podziękowanie dla szkoły za udział w organizacji działań edukacyjnych w ramach projektu „Bezpieczeństwo Ekonomiczne Konsumenta na rynku”;

·         25.11 – podziękowanie dla Szkolnego Klubu Wolontariatu za wsparcie akcji „Dzień Pluszowego Misia w Auto – Sim”;

·         28.11 – udział w uroczystym podsumowaniu III edycji konkursu Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie w Warszawie – zdobycie III miejsca czyli tytułu Brązowej Mazowieckiej Szkoły Aktywnej Turystycznie 2018 w kategorii szkół podstawowych;

·         05.12 – podziękowanie dla Szkolnego Klubu Młodzieżowego Wolontariatu za całoroczną pracę i zaangażowanie w działalność Szkolnego Klubu Wolontariatu oraz za udział w konkursie „Klub Roku 2018”;

·         12.12 – zajęcie I miejsca w międzyszkolnym konkursie „Poznaj z nami Order Uśmiechu” org. przez PSP nr 33;

·         14.12 – II miejsce Zuzanny Kapusty i wyróżnienie Kai Cichawy w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Postać św. Mikołaja” org. przez PSP nr 21;

·         Grudzień – podziękowanie za udział w projekcie BohaterON w Twojej Szkole – części III edycji ogólnopolskiej kampanii BohaterON – włącz historię.

 

Osiągnięcia i promowanie szkoły w II semestrze 2018/2019

·         Luty – certyfikat udziału w ogólnopolskim konkursie z języka niemieckiego Weltsprachen Kinder org. przez wydawnictwo Synapsa;

·         14.03 – wyróżnienie z promocją dla Zuzanny Kapusty i Antoniny Goździejewskiej  w XLII Konkursie Recytatorskim „Warszawska Syrenka” org. przez DK Idalin;

·         21.03 – wyróżnienie dla Pawła Skóry w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY

·         22.03 – III miejsce dla drużyny klas czwartych w Międzyszkolnym Konkursie Matematyczny Dzień Wiosny org. przez PSP nr 20;

·         22.03 – I miejsce Lena Mąkosa, II miejsce Julia Zychla, II miejsce Maria Molga /kategoria I-III), III miejsce Agata Mąkosa (kategoria IV-VIII) w I Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Na szlakach Ziemi Radomskiej”;

·         04.04 – II miejsce Zuzanny Kapusty w Konkursie Recytatorskim „Dziecięcy Świat Poezji” org. przez DK Borki;

·         06.04 – wyróżnienia dla Piotra Jarosza i Mateusza Zybały w VI edycji Regionalnego Konkursu Języka Angielskiego dla klas V `YLE MOVERS;

·         15.05 – wyróżnienie dla Antoniny Goździejewskiej w II Regionalnym Konkursie Recytatorskim z języka angielskiego „The Little Poet” w kategorii klas IV – VI;

·         18.05 – II miejsce Oskara Marchewki w XIX Regionalnym Konkursie Recytatorskim pod hasłem „Spotkanie z poezja i prozą dziecięcą” w PSP nr 3;

·         20.05 – I miejsce Franciszka Giermudy i Igora Zawadzkiego w konkursie „Mój region – moja Ojczyzna”;

·         21.05 – II miejsce Janusza Wajsa w XXI Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczo – Ekologicznym „Przyroda nasz przyjaciel” org. przez PSP nr 18;

·         22.05 – III miejsce Oliwiera Witczaka w II Międzyszkolnym Konkursie Biologicznym „Organizm człowieka i jego zdrowie” org. przez PSP nr 32;

·         25.05 – III miejsce Zuzanny Kapusty w XI edycji Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego dla uczniów klas II „Wiosenne łamigłówki ortograficzne” w PSP nr 34;

·         27.05 – wyróżnienie dla drużyny w składzie Oskar Marchewka, Oliwier Witczak, Sandra Fituch w konkursie wiedzy VI edycji Ogólnopolskiego oraz VIII Międzyszkolnego Konkursu dla Młodych Twórców „Kardynał Stefan Wyszyński – Patron Ważnych Spraw”, wyróżnienie Paweł Ślęzak w konkursie plastycznym w kategorii klas I – III, II miejsce Patryk Bąk w konkursie literackim w kategorii „Opowiadanie”;

·         03.06 – zdobycie I miejsca i 8000 zł w konkursie „Szkoła Przyjazna Środowisku” organizowanym przez RADKOM;

·         09.06 – II miejsce Antoniny Sobkiewicz, II miejsce Szymona  Harwackiego, III miejsce Maksymiliana Wajsa w konkursie plastycznym Szczęśliwa Rodzina, Szczęśliwe Dzieci w ramach Marszu dla Życia i Rodziny.


ROK SZKOLNY 2017/2018


Osiągnięcia i promowanie szkoły w I semestrze 2017/2018

 

  • 22.09.2017 – II miejsce szkoły w konkursie ze spostrzegawczości oraz II miejsce w konkursie piosenki turystycznej na trasie XXIV Rajdu Skórzanych „Wędrówka z Pedagogiem”;
  • 04.10.2017 – III miejsce dla Wiktorii Bień w konkursie „Moje ukochane zwierzątko” zorganizowanym w Filii nr 16 Miejskiej Biblioteki Publicznej z okazji Światowego Dnia Zwierząt;
  • 06-07.10.2017 – I miejsce dla szkoły w Konkursie wiedzy o PTSM i Trasie /Jastrząb-Szydłowiec/;
  • 20-21.10 – III miejsce w Konkursie Piosenki Turystycznej /Jastrząb - Szydłowiec/;
  • 16.11 – Osiągnięcie dobrego wyniku Maksymiliana Wajsa i Mai Wójcik w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Ogólnej  org. przez PSP nr 32;
  • 01.12 – III miejsce szkoły w kategorii piosenki turystycznej XIV Festiwalu Piosenki Turystycznej i Patriotycznej Radom 2017 ogr. przez TSM, MDK i PSP 31;
  • 08.12 – I miejsce szkoły w międzyszkolnym konkursie „Poznaj z nami rzekę Wisłę” org. przez PSP 33;
  • 15.12.2017 – podziękowania dla Koordynatorów, Wychowawców i Uczniów szkoły za bezinteresowną pomoc dla Zwierząt z radomskiego Schroniska;
  • 23.12 – podziękowania dla szkoły za włączenie się w XVII edycję Szlachetnej Paczki – Lubię Ludzi;
  • 24.12.2017 – dyplom uznania dla PSP 31 – honorowego wolontariusza, za organizację i udział w wydarzeniu „Wigilia dla samotnych”;
  • 29.12.2017 – podziękowania dla Opiekunów wolontariatu i całej Społeczności szkoły 31 – Nauczycieli, Uczniów, Rodziców za przekazanie na rzecz Hospicjum Królowej Apostołów 500 zł jako owocu przeprowadzonej zbiórki podczas szkolnego kiermaszu;


  • I miejsce Szkolnego Koła Turystycznego w konkursie wiedzy w ramach XXIV Rajdu Skórzanych;
  • III miejsce Wiktorii Bień z kl. 3c w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną pt. "Moje ulubione zwierzątko";
  • W Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy „ Mały Omnibus” Maksymilian Wajs z kl. 3b oraz Maja Wójcik z kl. 3c uzyskali wynik dobry;
  • I miejsce w konkursie wiedzy i III miejsce w konkursie piosenki turystycznej w ramach XVII Rajdu po Ziemi Radomskiej;
  • III miejsce Szkolnego Koła Turystycznego w kategorii piosenki turystycznej XIII Festiwalu Piosenki Turystycznej i Patriotycznej. Zespół utworzyli: Maja Cichawa z kl. 7a, Gabriela Szymańska z kl. 7a, Natalia Markiewicz z kl. 6B, Natalia Lachowicz z kl. 6b oraz Dominik Mularczyk z kl. 5a.

Osiągnięcia i promowanie szkoły w II semestrze 2017/2018

 

- 02.03.2018 – dyplom uznania dla SK PTSM za szczególne zaangażowanie w działalność Oddziału Mazowieckiego PTSM „Ziemia Radomska” oraz krzewienie turystyki i krajoznawstwa w regionie radomskim podczas XXXI zlotu Kół PTSM;

- 27.03.2018 – wyróżnienia w XLI Konkursie Recytatorskim Warszawska Syrenka dla Mai Jamroży kl.4B i Wiktorii Grabiec kl.5A;

- 27.03.2018 – dyplom dla Zuzanny Musialik za kwalifikację do koncertu laureatów w XXXV Małym Konkursie Recytatorskim org. przez DK Idalin;

- 07.04.2018 – Piotr Jarosz finalistą V edycji Regionalnego Konkursu Języka Angielskiego dla klas IV i V ‘YLE Movers’

- 07.04.2018 – dyplom dla Zofii Kundys za zajęcie II miejsca w XXII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim pod hasłem „Spotkania z poezją i prozą dziecięcą” w PSP nr 3;

- 14.04.208 – wyróżnienie dla Oskara Marchewki w XVIII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim pod hasłem „Spotkanie z poezją i prozą dziecięcą”; org. przez PSP nr 3;

- 19.04.2018 – IV miejsce drużyny w Mini Piłce Nożnej Chłopców w finale XIV Radomskiej Olimpiady  Młodzieży;

- 25.04.2018 – IV miejsce Oskara Marchewki w Etapie Okręgowym Ogólnopolskiej Akademii – Konkursu Wiedzy o Prawie;

-  25.04.2018 – dyplom dla Maksymiliana Wajsa za zajęcie II miejsca i Antoniny Goździejewskiej za zajęcie III miejsca w X edycji Międzyszkolnego Konkursu Pięknego Czytania dla uczniów klas III org. przez PSP nr 34;

-  26.04.2018 – dyplom dla szkoły za zajęcie I miejsca w międzyszkolnym konkursie „Mistrz Języka Ojczystego” org. przez PSP nr 32;

-  10.05.2018 – Monika Kudła i Igor Zawadzki otrzymali wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY

-  16.05.2018 – wyróżnienie dla Piotra Jarosza w Regionalnym Konkursie Recytatorskim z języka angielskiego „The Little Poet” org. przez MSCDN i PSP nr 3;

-     18.05.2018 – Cyprian Cieloch 3C udział w finale XVI Regionalnego Konkursu Matematycznego „Mały Mistrz Matematyki”;

-     18.05.2018 – w XIV Przeglądzie Twórczości Młodzieżowej „Pasterz i Ojciec” w konkursie plastycznym dla 0-III Gabriela Marzec I miejsce i Krzysztof Boniecki III miejsce, w kategorii kl. IV-VI wyróżnienie zdobył Paweł Skura, w konkursie literackim Paweł Skura II miejsce i Wiktoria Grabiec wyróżnienie, w konkursie multimedialnym Paweł Skura zajął III miejsce;

-     18.05.2018 – III miejsce Oliwiera Witczaka i IV miejsce Pawła Skury w XX Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczo-Ekologicznym „Przyroda nasz przyjaciel” org. przez PSP nr 18;

-  20.05.2018 – II miejsce Alicji Cichosz w konkursie plastycznym w kategorii klasy IV-VII w ramach Marszu dla Życia i Rodziny;

-  21.05.2018 – Natalia Markiewicz i Idalia Ćwierz uzyskały tytuły Laureata XIX Radomskiej Edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”;

-   24.05.2018 – III miejsce Igora Zawadzkiego i wyróżnienie Dawida Bień i Dawida Kacprzyka w XIX Regionalnym Konkursie „Młody Przyrodnik” org. przez PSP nr 1;

- 26.05.2018 – II miejsce Antoniny Goździejewskiej w XVI edycji Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego „Mały Mistrz Ortografii” org. przez PSP nr 1;

-  28.05.2018 – I miejsce drużyny: Sandra Fituch, Oskar Marchewka, Oliwier Witczak z PSP 31 w Konkursie Wiedzy V Edycji Ogólnopolskiego oraz VII Międzyszkolnego Konkursu dla młodych Twórców „Kardynał Stefan Wyszyński – Patron Ważnych Spraw”;

-    28.05.2018 – wyróżnienia dla Igora Zawadzkiego i Franciszka Giermudy finalistów konkursu „Mój region – moja Ojczyzna” org. przez RODON

-     08.06.2018 – zdobycie głównej nagrody I miejsce/8000 zł/ w konkursie „Szkoła Przyjazna Środowisku”;

-     08.06.2018 – w konkursie na „Najciekawiej i najśmieszniej przebraną klasę korowodu ekologicznego dzieci i młodzieży: I miejsce dla kl. 5A, II miejsce kl. 1A, III miejsce klasy 3C i 4A;

-     08.06.2018 – w Czwartym Nocnym Rajdzie po Puszczy Kozienickiej w Poszukiwaniu Kwiatu Paproci: w konkursie „Najlepszy strój inspirowany kulturą materialną dawnych Słowian” I miejsce Lena Hajdukiewicz, Koronę Króla zdobył Adam Mąkosa, Koronę Królowej zdobyła Lena Hajdukiewicz, w konkursie „Wiedza o kulturze dawnych Słowian” I miejsce dla Zuzanny Wojcieszak i Emilii Sobaszek oraz II miejsce dla Mai Jamroży i Dawida Kacprzaka, w konkursie „Piosenki Turystycznej” II miejsce szkoły, w konkursie „Wybór najatrakcyjniejszego totemu drużyny” II miejsce szkoły, w konkursie „Puszczania Wianków” II miejsce dla Mai Kobiałka;

-     15.06.2018 – II miejsce Mili Wolszczak w międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Żyj marzeniami, a nie uzależnieniami” org. przez DK Idalin;

-     26.06.2018 – certyfikat dla szkoły za udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym LEPSZA SZKOŁA 

ROK SZKOLNY 2016/2017



  • I Miejsce Maksymilian Wajs z kl. 2b w XIII Przeglądzie Twórczości Młodzieżowej "Pasterz i Ojciec" - konkurs plastyczny
  • III Miejsce Gabriela Marzec z kl. 2a w XIII Przeglądzie Twórczości Młodzieżowej "Pasterz i Ojciec" - konkurs plastyczny
  • I Miejsce Mila Wolszczak z 5a w XIII Przeglądzie Twórczości Młodzieżowej "Pasterz i Ojciec" - konkurs plastyczny
  • II Miejsce Jakub Gawor z 5b w XIII Przeglądzie Twórczości Młodzieżowej "Pasterz i Ojciec" - konkurs literacki
  • III Miejsce Paweł Skura z 5a w XIII Przeglądzie Twórczości Młodzieżowej "Pasterz i Ojciec"  - konkurs literacki
  • Wyróżnienie dla Maksymiliana Wajsa z 2b w XIII Przeglądzie Twórczości Młodzieżowej "Pasterz i Ojciec" - konkurs recytatorski
  • Wyróżnienie dla Kamila Kieresa z kl. 3c za udział w  IX Edycji Międzyszkolnego Konkursu Pięknego Czytania zorganizowanego przez PSP nr 34.
  • Wyróżnienie dla Maksymiliana Wajsa z kl. 2b za udział w XXI Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim pod hasłem "Spotkanie z poezją i prozą dziecięcą" zorganizowanym przez PSP nr 3
  • Dyplom dla Antoniny Goździejewskiej z kl. 2c za zajęcie III miejsca w międzyszkolnym konkursie fotograficznym pt ,,Zima w obiektywie" zorganizowanym przez PSP nr 6 w Radomiu.
  • W dniu 21.12.2016 odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu dla szkół podstawowych na "Ozdobę Bożonarodzeniową z symbolem krajów anglojęzycznych" organizowanego przez Publiczne Gimnazjum nr 8. Uczniowie szkoły PSP 31 wykonali wiele ciekawych ozdób świątecznych. Drugie miejsce zajęła uczennica naszej szkoły Wiktoria Grabiec z klasy 4a.



ROK SZKOLNY 2015/2016



I.                   Osiągnięcia i promowanie szkoły w I semestrze 2015/2016

·         18.09 – I miejsce szkoły w konkursie ze spostrzegawczości na trasie XXII Rajdu Skórzanych „Wędrówka z Pedagogiem”

·         02-03.10 – I miejsce szkoły w Konkursie Wiedzy o PTSM i Trasie oraz III miejsce w Konkursie Piosenki Turystycznej

·         23.10 – I miejsce dla szkoły w Konkursie popularyzującym zdrowy styl życia IV Rajdu Gimnazjalistów Wierzbickich „Na nogach po zdrowie”

·         13.11 – II miejsce w rywalizacji podczas IV Rajdu SK PTSM „Z życzliwością w trasie”

·         26.11 – zdobycie przez Janusza Wajsa dobrego wyniku w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Ogólnej org. przez PSP nr 32

·         08.12 – II miejsce dla Mai Adameczek i Zuzanny Wożniak, III miejsce dla Mai Cichawy w V Międzyszkolnym Konkursie Kolęd Angielskich org. przez PSP nr 7

·         11.12 – I miejsce szkoły w kategorii Piosenka Turystyczna XII Festiwalu Pioesnki Turystycznej i Patriotycznej Jedlnia-Letnisko 2015

·         15.12 – wyróżnienia dla Anny Płachcińskiej, Natalii Jaworskiej, Wiktora Skrzypczaka w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Kartka ze świąt i zabawka choinkowa” org. przez DK Borki

·         16.12 – III miejsce dla Michała Pasicza w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Najciekawsza ozdoba choinkowa” org. przez PSP nr 25

·         22.12 – I miejsce Wiktorii Grabiec, wyróżnienie dla Mai Kobiałka w konkursie plastyczno-językowym org. przez PG nr 8

 

I.                   Osiągnięcia  szkoły w II semestrze 2015/2016

·         03.03 – wyróżnienie dla Oskara Marchewki w I Regionalnym Konkursie Pięknego Czytania w etapie międzyszkolnym dla klas III-IV

·         15.03 – wyróżnienia dla Maksymiliana Wajsa i Wiktorii Grabiec w eliminacjach miejskich XXXIII Małego Konkursu Recytatorskiego org przez DK Idalin

·         01.04 – I miejsce Mai Adameczek i II miejsce Dominika Mularczyka w XIII Diecezjalnym Konkursie Pieśni i Poezji Patriotycznej „Kocham moją Ojczyznę” w etapie regionalnym

·         08.04 – wyróżnienie dla Maksymiliana Wajsa w Diecezjalnym Konkursie Plastycznym „Miłosierni jak Ojciec”

·         08.04 – III miejsce Jakuba Czyża w Turnieju Szachowym

·         13.04 – III miejsce dla Janusza Wajsa w VIII edycji Międzyszkolnego Konkursu Pięknego Czytania dla uczniów klas III org. przez PSP nr 34

·         14.04 – II miejsce Mikołaja Kijasa, III miejsce Natalii Lachowicz i wyróżnienie Marty Królik w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym objętym honorowym patronatem przez Prezydenta Miasta Radomia „Radom – moje miasto” org. przez PSP nr 32

·         14.04 – II miejsce Leonarda Osucha w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym „Radom – moje miasto”

·         14.04 – wyróżnienie dla Remigiusza Grotka w Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno-Przyrodniczym „Radom – moje miasto”

·         25.04 – wyróżnienia dla Antoniny Cibor i Mateusza Grotka  w IV Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Trzeszczące Wierszyki” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Radomia i literackim patronatem Agnieszki Frączek

·         29.04 – I miejsce dla Dominika Mularczyka w kategorii klas trzecich w III Międzyszkolnym Konkursie Piosenki „Lista Top 10” org. przez PSP nr 5

·         9-10.05 – wyróżnienia dla Dominika Mularczyka i Gratsieli Yordanowej w XIII Ogólnopolskim Integracyjnym Konkursie Piosenki „Śpiewajmy Razem”

·         19.05 – I miejsce dla Weroniki Skórzyńskiej w XIII Zawodach Gimnastycznych o Puchar Dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury im. Heleny Stadnickiej

·         25.05 – II miejsce Patryka Łyjaka, II miejsce Julii Nowakowskiej  i II miejsce Mai Wójcik w konkursie plastycznym „Człowiek lub dzień, który zmienił moje życie” w kategorii klas I-III w III edycji Ogólnopolskiego oraz V Międzyszkolnego Konkursu dla Młodych Twórców „Kardynał Stefan Wyszyński – Patron Ważnych Spraw” pod patronatem honorowym Jego Ekscelencji Biskupa Henryka Tomasika oraz Prezydenta Miasta Radomia Pana Radosława Witkowskiego

·         25.05 – I miejsce drużyny PSP nr 31 w konkursie wiedzy w III edycji Ogólnopolskiego oraz V Międzyszkolnego Konkursu dla Młodych Twórców „Kardynał Stefan Wyszyński – Patron Ważnych Spraw” pod patronatem honorowym Jego Ekscelencji Biskupa Henryka Tomasika oraz Prezydenta Miasta Radomia Pana Radosława Witkowskiego

·         30.05 – wyróżnienia dla Maksymiliana Wróbla, Zuzanny Woźniak, Pawła Janickiego i Julii  Lisickiej w XVII Regionalnym Konkursie „Młody Przyrodnik” org. przez PSP nr 1

·         01.06 – wyróżnienia dla Marii Malety i Mai Wójcik w Konkursie Plastycznym „Wiosenne przebudzenie” org. przez DK Borki

·         01.06 – zajęcie III miejsca przez PSP nr 31 w konkursie „Szkoła przyjazna środowisku” org. przez RADKOM

·         10.06 – I miejsce dla PSP 31 w konkursie „Piosenki Turystycznej” i III miejsce Natalii Lachowicz w konkursie „Najładniejszy strój inspirowany kulturą dawnych Słowian” w Drugim Nocnym Rajdzie po Puszczy Kozienickiej w Poszukiwaniu Kwiatu Paproci

·         Czerwiec – zajęcie V miejsca w IV edycji Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt „Czwórka CUP”


                          ROK SZKOLNY 2014/2015
  • I miejsce Szkolnego Koła Turystycznego w konkursie spostrzegawczości na trasie XXI Rajdu Skórzanych „Wędrówka z Pedagogiem”;
  • III miejsce Szkolnego Koła Turystycznego w konkursie piosenki turystycznej na trasie XXI Rajdu Skórzanych „Wędrówka z Pedagogiem”;
  • 10-11.10.2014 r. – III miejsce Szkolnego Koła Turystycznego w konkursie wiedzy o Radomiu i okolicach na trasie XIV Rajdu po Ziemi Radomskiej;
  • 10-11.10.2014 r. – II miejsce Szkolnego Koła Turystycznego w konkursie „Promowanie zdrowego stylu życia – walka z nałogami” na trasie XIV Rajdu po Ziemi Radomskiej;
  • Uczniowie nagrodzeni w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Bajka, legenda, podanie według Oskara Kolberga – ilustracje” organizowanym przez Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu: wyróżnienia – Franciszek Lucima (1D), Małgorzata Lucima (1D), Zuzanna Lewicka (1C), Zuzanna Wojcieszak (1B), Zuzanna Maj (1A), II miejsce Maja Jarosz (3B), III miejsce Sandra Warchoł (3A);
  • 24.10.2014 r. – I miejsce Szkolnego Koła Turystycznego w konkursie na hasło popularyzujące zdrowy styl życia III Rajdu Gimnazjalistów Wierzbickich „Na nogach po zdrowie”;
  • 14.11.2014 r. - III miejsce Szkolnego Koła Turystycznego w rywalizacji drużynowej III Rajdu "Z życzliwością w trasie";
  • 25.11.2014 r. – udział Bartosza Brożka i Łukasza Lucimy w rozgrywkach I Radomskiego Turnieju Historycznych Gier Planszowych;
  • 11.2014 r. – II miejsce Barbary Kędzierskiej, Mileny Bąk i Katarzyny Skipirzepy (6A) w konkursie „Arka ma talent” organizowanym przez Centrum Młodzieży „Arka”;
  • Udział Julii Wlazłowskiej i Barbary Kędzierskiej w etapie diecezjalnym Ogólnopolskiego Konkursu dla Dzieci i Młodzieży Szkolnej „Napisz błogosławionemu księdzu Jerzemu Popiełuszce, jak dzisiaj zło dobrem zwyciężasz”;
  • 10.12.2014 r. – III miejsce Anastazji Gumuły (0C) w Konkursie Międzyszkolnym „Szopka Bożonarodzeniowa” organizowanym przez PSP nr 28 w Radomiu;
  • 5.12.2014 r. – II miejsce Tymoteusza Kasackiego (3A), III miejsce Mili Wolszczak (3A) i wyróżnienie Agaty Mąkosy (3A) w III Edycji Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży miasta Radomia pod hasłem „Widzisz zagrożenie – szybko reagujesz, życie ratujesz";
  • III miejsce w unihokeju dziewcząt XI Radomskiej Olimpiady Młodzieży;
  • 16.12.2014 r. – wyróżnienie Sandry Warchoł (3A), Agaty Mąkosy (3A), III miejsce Mili Wolszczak (3A) i Dominika Jaworskiego (3B) w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Karta świąteczna i zabawka choinkowa” organizowanym przez MDK Borki;
  • ·       06.03 – III miejsce dla Mai Adameczek w XII Diecezjalnym Konkursie Pieśni i Poezji Patriotycznej „Kocham moją Ojczyznę” – etap regionalny;

    ·       24.03 – wyróżnienia dla Zuzanny Musialik, Igi Michałowskiej i Oskara Marchewki w XXXII Małym Konkursie Recytatorskim org. przez DK Idalin;

    ·       11.04 – II miejsce dla Dominika Mularczyka /klasy młodsze/ w XIX Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim pod hasłem „Spotkanie z poezją i prozą dziecięcą” org. przez PSP nr 3;

    ·       18.04 – III miejsce dla Patryka Bębenka /klasy starsze/ w XVI Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim pod hasłem „Spotkanie z poezją i prozą dziecięcą” org. przez PSP nr 3;

    ·       20.04 – I miejsce dla Marty Królik i III miejsce dla Barbary Kędzierskiej w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym objętym honorowym patronatem przez Prezydenta Miasta Radomia „Radom – moje miasto” org. przez PSP nr 32;

    ·       20.04 – III miejsce dla Dominika Mularczyka w II Międzyszkolnym Konkursie Piosenki „Lista Top 10” org. przez PSP nr 5

    ·       Kwiecień – I miejsce Mai Adameczek w konkursie piosenki angielskiej SING ALONG org. przez PSP nr 33;

    ·       09.05 – III miejsce dla Dominika Mularczyka w XV Regionalnym Konkursie Recytatorskim pod hasłem „Spotkanie z poezją i prozą dziecięcą” org. przez PSP nr 3;

    ·       12.05 – Bardzo dobry wynik dla Agaty Mąkosy, wyróżnienie dla Juliana Malety i wyróżnienie dla Błażeja Smuklerza w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2015”;

    ·       21.05 – III miejsce dla szkoły w V Międzyszkolnym Konkusie Czytelniczym oraz dyplom uznania dla Szymona Korobczuka, Agaty Skalskiej, Mai Jeromin i Idalii Ćmierz za bardzo dobrą znajomość wierszy Jana Brzechwy i Juliana Tuwima w V Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym „Czarodzieje Słowa” org. przez PSP nr 21;

    ·       29.05 – II miejsce drużyny PSP nr 31 w konkursie wiedzy w II edycji Ogólnopolskiego oraz IV Międzyszkolnego Konkursu dla Młodych Twórców „Kardynał Stefan Wyszyński – Patron Ważnych Spraw” pod patronatem honorowym Jego Ekscelencji Biskupa Henryka Tomasika oraz Prezydenta Miasta Radomia Pana Radosława Witkowskiego;

    ·       29.05 – I i II miejsce dla drużyn z PSP 31 w Drużynowych Mistrzostwach Radomia szkół podstawowych klas IV – VI;

  • Certyfikat dla szkoły za udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym LEPSZA SZKOŁA




ROK SZKOLNY 2013/2014

  • 14.11 – wyróżnienie dla Laury Kundys w Konkursie Recytatorskim „Radom w Poezji 2013” w kategorii szkół podstawowych
  • 15.11 - I miejsce dla Kai Rogali w I Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym Języka Angielskiego „Spelling Bee” w PSP nr 20
  • 15.11 – zajęcie I miejsca w rywalizacji podczas II Rajdu SK PTSM „Z życzliwością w trasie” Wierzbica
  • 28.11 – III miejsce w unihokeju dziewcząt w X Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży
  • 05.12 – I miejsce Weronika Skórzyńska, III miejsce Tymoteusz Kosacki w II edycji Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży miasta Radomia pod hasłem: „Widzisz zagrożenie – szybko reagujesz, życie ratujesz”
  • 05.12 – Szkolny Klub Wolontariatu laureatem konkursu KLUB ROKU 2013
  • 11.12 – III miejsce Maja Adameczek i Zuzanna Woźniak oraz wyróżnienie Julia Lisicka w konkursie kolęd w jęz. angielskim w PSP nr 7
  • 16.12 – wyróżnienie dla Pauli Piotrowskiej z 0d w międzyszkolnym konkursie „Szopka Bożonarodzeniowa”
  • 20.12 – dyplom dla Bianki Dąbrowskiej w konkursie plastyczno-językowym  „Ozdoba bożonarodzeniowa typowa dla krajów anglo i niemieckojęzycznych” w PG nr 8
  • 31.01 – II miejsce Mai Adameczek w Prezentacjach Wokalnych
  • 12.02 – wyróżnienie dla Antoniego Niemirskiego w VI edycji Międzyszkolnego Konkursu Pięknego Czytania dla uczniów klas III w PSP nr 34
  • 03.03 – wyróżnienie Antoniego Niemirskiego w XXXI Małym Konkursie Recytatorskim w DK Idalin
  • 20.03 – wyróżnienie dla Macieja Żaka w konkursie plastycznym „Radości ze zdrowego uśmiechu” org. przez MDK
  • 20.03 – wyróżnienia dla Błażeja Smuklerza i Juliana Malety w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
  • 21.03 – zajęcie V miejsca przez reprezentacje klasy czwartej w VIII Międzyszkolnym Konkursie „Matematyczny Dzień Wiosny”
  • 28.03 – Zuzanna Woźniak finalistką I Regionalnego Konkursu Jez. Angielskiego dla klas IV i V YLE Movers org. przez Centrum Egzaminacyjne Cambridge English
  • marzec – V miejsce Kacpra Banaszkiewicza w finale XI edycji Konkursu „Wspaniałości przyrodnicze Europy – nasze Mazowsze” org. przez Międzypowiatowy Ośrodek DN w Radomiu z siedzibą w Iłży
  • 01.04 – dyplom laureata III stopnia dla Igora Fitucha w międzyszkolnym Konkursie języka angielskiego dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej org. przez PSP nr 3
  • 03.04 – udział w finale Dwóch Ogni usportowionych dziewcząt i chłopców klas 4
  • 03.04 – II miejsce Janusza Wajsa w konkursie recytatorskim „Dziecięcy Świat Poezji” DK Borki
  • 05.04 – wyróżnienie dla Dominika Mularczyka w XVIII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim pod hasłem: „Spotkanie z poezją i proza dziecięcą” org. przez PSP nr 3
  • 07.04 – Kaja Rogala i Julia Malik laureatkami „Małej Ósemeczki” konkursu Ośmiu Wspaniałych
  • 15.04 – wyróżnienie dla Leny Hajdukiewicz w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Palma, pisanka, kartka z Wielkanocy” org. przez DK Borki
  • 25.04 – II miejsce Anny Grudzień i wyróżnienie Olgi Przydatek w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Czysta Ziemia – Zdrowy Człowiek” org. przez PSP nr 5; II miejsce szkoły w Międzyszkolnym Turnieju Ekologiczno-Zdrowotnym „Czysta Ziemia – Zdrowy Człowiek” oraz I miejsce szkoły w Konkursie na strój Eko
  • 06.05 – wyróżnienie dla Antoniego Niemirskiego w konkursie recytatorskim „Dziecięcy Świat Poezji” org. przez DK Borki
  • 07.05 – wyróżnienie dla Igora Pitucha w Regionalnym Konkursie Języka Angielskiego TEDDY org. PSP nr 3
  • 08.05 – wyróżnienia dla Dominika Mularczyka i Julii Panek w XI Ogólnopolskim Integracyjnym Konkursie Piosenki „Śpiewajmy Razem”
  • 15.05 – II miejsce reprezentacji kl. 3b w konkursie wiedzy na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym org. przez PSP 32
  • 16.05 – III miejsce w klasyfikacji dziewcząt w Mistrzostwach Radomia szkół podstawowych w szachach im. Danuty „Inki” Siedzikówny rozgrywanych w ramach „Programu Powszechnej Nauki gry w szachy” oraz III miejsce indywidualnie dla Sandry Fituch
  • 23.05 – II miejsce szkoły w konkursie wiedzy i spostrzegawczości  VII Rajdu Pieszego „Śladami Witolda Gombrowicza org. przez Koło Turystyczne PSP w Jedlińsku i PTSM w Radomiu; III miejsce dla szkoły na najciekawszą Spódnicę
  • 23.05 – wyróżnienie dla Sandry Fituch i Pawła Janickiego w II etapie Konkursu Matematycznego OMNIBUS org. przez PSP nr 18
  • 30.05 – I miejsce w klasyfikacji drużynowej w Mistrzostwach Radomia szkół podstawowych klas 0 – III w szachach im. Franciszka Jerzego Jaskulskiego PS. „Zagończyk”; II miejsce w kategorii dziewcząt
  • 01.06 – ii miejsce Idalii Ćwierz i III miejsce Wiktorii Król i Natalii Kostrzewy w konkursie plastycznym z okazji Marszu dla Życia i Rodziny zorg. Przez Diecezjalny Ośrodek Duszpasterstwa Rodzin
  • 05.06 – I miejsce i wyróżnienie dla uczniów z 0c w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczo-Ekologicznym „Mali przyrodnicy na start” dla klas 0 – I Szkół Podstawowych zorg. przez PSP nr 28
  • 13.06 – II miejsce Patrycji Dulepskiej w I Biennale Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Nasi mniejsi bracia – gatunki chronione” pod patronatem Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Radomiu
  • Realizacja przez szkołę programu „Aktywna Edukacja” – Certyfikat Szkoły Gotowej na TIK
  • Udział szkoły w ogólnopolskim projekcje edukacyjnym LEPSZA SZKOŁA z GWO
  • Certyfikat uczestnictwa szkoły w programie „Dodaj język polski do ulubionych” ucząc dzieci wyraźnie mówić i pięknie rysować
  • Certyfikat realizacji programu arteterapii na podstawie wytycznych zaczerpniętych z podstawy programowej wychowania przedszkolnego


Publiczna Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Radomiu ul. Biała 6, 26-600 Radom
Suma wejść: 182000

Projekt i wykonanie Centrum Reklamy nmedia